Pracovné zaradenie:
Pedagogický pracovník
Oddelenie:
Oddelenie matematiky (OM)
Miestnosť:
NB 628
eMail:
Telefón:
+421 259 325 342
Dostupnosť:

Citácie

  • Celkový počet citácií       6

Z. Ontkovičová – J. Kiseľák – O. Hutník: On quadruplets of nonadditive integrals. Fuzzy Sets and Systems, zv. 451, str. 297–319, 2022.
  • Počet citácií       3
  • Hutník, Ondrej – Kleinová, Miriam: Maximal chain-based Choquet-like integrals. Information Sciences, zv. 654, str. 119874, 2024.
  • Zhang, D. – Mesiar, R. – Pap, E.: Multi-valued Choquet integral based on a couple of set functions with an application in multi-attribute decision-making. Fuzzy Sets and Systems, č. 109249, zv. 503, 2025.
  • Slovinská, M.: Choquistic Regression Based on MSE. V SISY 2024 - IEEE 22nd International Symposium on Intelligent Systems and Informatics, Proceedings, str. 613-618, 2024.
Z. Ontkovičová – J. Kiseľák: A way to proper generalization of Φ-divergence based on Choquet derivatives. Soft Computing, č. 21, zv. 26, str. 11295–11314, 2022.
  • Počet citácií       3
  • Torra, Vicen{\c{c}}: The transport problem for non-additive measures. European Journal of Operational Research, 2023.
  • Torra, Vicen{\c{c}}: Optimal Transport and the Wasserstein Distance for Fuzzy Measures: An Example. V International Conference on Intelligent and Fuzzy Systems, str. 39–44, 2023.
  • J{ó}zefiak, Tomasz – Kaluszka, Marek – Okolewski, Andrzej: On an extension of the Choquet integral for multi-valued data. Fuzzy Sets and Systems, zv. 474, str. 108761, 2024.
Facebook / Youtube

Facebook / Youtube

RSS