Dovoluji si Vás pozvat na 27. ročník Studentské tvůrčí a odborné činnosti STOČ 2023, který proběhne 26. 4. 2023 v Ostravě na VŠB-TUO. Podrobné informace o akci včetně programu naleznete zde: http://akce.fs.vsb.cz/2023/stoc

Přijměte naše pozvání i pro všechny studenty a pedagogy z Vašeho pracoviště k aktivní účasti v mezinárodní studentské soutěžní přehlídce 27. ročníku Studentské tvůrčí a odborné činnosti STOČ 2023 v oblasti automatického řízení, aplikované informatiky, měření a diagnostiky a informačních systémů.

Pevně věříme, že pořádání obdobných akcí pro studenty našich fakult je výrazným příspěvkem k výměně poznatků a zkušeností účastníků, urychlující a stimulující jejich odborný růst i další osobní, odborné a společenské kontakty.

doc. Ing. Renata Wagnerová, Ph.D.
VŠB - Technická univerzita Ostrava
e-mail: renata.wagnerova@vsb.cz