Študenti 2. ročníka inžinierskeho štúdia na IAM Vás pozývajú na Letnú katedrovicu automatizérov, ktorá sa uskutoční v piatok 17.9.2021 o 10:00 tradične na Železnej studienke (Drieňovská lúka). Budeme radi, ak sa s nami prídete zabaviť a naladíme sa tak na úspešný štart nového semestra. Všetky aktuálne informácie budú zverejnené aj na FB-udalosti.

Môžete sa tešiť na:
- futbalový turnaj,
- športové aktivity,
- spoločenské hry,
- grilovanie,
- koláče,
- a kopu zábavy.

Cena za účasť na katedrovici je 10 Eur, pre študentov 7 Eur.
Platbu môžete uskutočniť prevodom na bankový účet SK16 1100 0000 0029 3603 4143. Do poznámky, prosím, uveďte svoje meno.

V súlade s pretrvávajúcou pandemickou situáciou Vás veľmi pekne žiadame o dodržiavanie všetkých platných opatrení v celom rozsahu konania podujatia. V prípade, že budete pociťovať niektorý z príznakov COVID-19, prosím, dodržujte izoláciu a venujte pozornosť svojmu zdraviu. Peniaze Vám budú v prípade preukázania respiračného ochorenia COVID-19 vrátené.

Kontakt: Bc. Erika Pavlovičová, e-mail: xpavlovicovae@stuba.sk

Posledná aktualizácia: 26.08.2021 10:57