Si nadšenec robotizácie, automatizácie, umelej inteligencie, machine learningu? Rád by si sa stal súčasťou nášho advisory tímu v Mazars zameraného na digitálne technológie, ktorý poskytuje svoje služby klientom po celej Európe? Buď náš nový Mazarián a spoznaj tím skvelých kolegov a našu neformálnu kultúru. Implementuj riešenia na podporu automatizácie práce u klientov pomocou tzv. RPA nástrojov („Robotic Process Automation“), vytváraj a optimalizuj RPA automatizačné skripty a testuj, vytváraj knižnice opätovne použiteľných automatizačných skriptov, spolupracuj s kolegami tvoriacimi analytické vstupy. My Ti ponúkneme možnosť rozvoja v digitálnych technológiách, ktoré sú aktuálnym trendom na trhu.

Kontakt: tomas.tkac@mazars.sk

Miesto práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu: dohodou
Mzdové podmienky (brutto): 5 EUR/hod.

Zamestnanecké výhody, benefity:
- rôzne eventy, teambuildingy, či tematické raňajky,
- Mazars online university

Pozícia:
VBA programátor, Python programátor (iné programovacie jazyky výhodou)

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- základná znalosť programovacích jazykov VBA a Python,
- znalosť ďalších programovacích jazykov (HTML, VB.NET, C#, Java) a RPA nástrojov výhodou,
- zmysel pre detail, precíznosť a spoľahlivosť,
- dôsledná práca s dokumentáciou (rýchle porozumenie požiadavkám klienta a tvorba podrobnej projektovej dokumentácie),
- vynikajúce analytické schopnosti, algoritmické myslenie, proaktívne riešenie problémov,
- schopnosť pracovať v tíme aj samostatne na pridelených úlohách,
- záujem ďalej sa zlepšovať a vzdelávať v oblasti softvérovej automatizácie a nových digitálnych technológií

Stručná charakteristika spoločnosti:
Sme 5. najväčšou konzultačnou spoločnosťou na Slovensku. Na Slovensku a vo Francúzsku sa nachádza Mazars Global robotics center. Centrum poskytuje riešenia viac ako 20 krajinám skupiny Mazars v oblasti RPA (Robotics process automation), process mining a AI. V tejto oblasti sme sa spoločne s francúzskymi kolegami stali lídrami v rámci skupiny Mazars. Kancelárie zdieľame so startupom Nettle.ai zameraným na vývoj chatbotov a konverzačných rozhraní. Keďže radi pomáhame, zúčastňujeme sa dobrovoľníckych aktivít, organizujeme darovanie krvi alebo zbierky oblečenia. A aby sme trochu pomohli aj prírode, máme vlastný bio kompostér, staráme sa v ňom o dážďovky a kompost používame ako hnojivo pre naše kvety.

Posledná aktualizácia: 28.07.2021 14:33