Vo štvrtok 16.6.2022 sa na FCHPT STU udeľovali ceny za najlepšie diplomové práce. Sme hrdí, že medzi ocenenými sú aj absolventi IAM: Ing. Trieu Nguyen Hai, Ing. Erika Pavlovičová a Ing. Marek Wadinger. Všetkým oceneným srdečne blahoželáme!

FB-Fotka

Ing. Trieu Nguyen Hai získal cenu za najlepšiu diplomovú prácu od spoločnosti ACTEMIUM - ProCS za svoju diplomovú prácu na tému: "Automatizácia v pestovaní rastlín". Školiteľom tejto práce bol Ing. Richard valo, PhD. a konzultantmi tejto práce boli: Ing. Marián Gall, PhD., Ing. Michaela Strmisková, Ing. Diana Dzurková, Ing. Filip Lupták a Jozef Dubovec.

Ing. Erika Pavlovičová získala cenu za najlepšiu diplomovú prácu od spoločnosti HUMUSOFT za svoju diplomovú prácu na tému: "Distributed Model Predictive Control Design for Plants of Chemical Industry". Školiteľom tejto práce bol doc. Ing. Juraj Oravec, PhD..

Ing. Marek Wadinger získal cenu za najlepšiu diplomovú prácu od spoločnosti SIEMENS za svoju diplomovú prácu na tému: "Design, implementation, and optimization of classification algorithm for identification of small molecules using annotated spectral trees". Školiteľom tejto práce bol prof. Ing. Michal Kvasnica, PhD..

Posledná aktualizácia: 17.06.2022 9:11